Exin Group

Produktet tona

PASTRO, KUJDESU, MBROJU.

Ne ofrojmë produktet e duhura për çdo lëkurë dhe çdo
moshë për të mbrojtur në mënyrë optimale lëkurën.

Produktet tona

MEMAT, SHISHET DHE LODRAT PËR FOSHNJE.

BABY-NOVA është markë e NOVATEX GmbH company, me seli në Pattensen, Hanover në Gjermani.
Memat, shishet dhe lodrat për foshnje janë vetëm një pjesë e produkteve inovative të Baby Nova.

Produktet tona

HUGGIES 

Pelenat dhe letrat e lagëta më kualitative të brendit Huggies nga Amerika, tani edhe në Kosovë! Blej më të mirat për fëmijët tuaj!

Latest news

Vajzat mund të jenë më shpejtë të përshtatshme me ndryshimet se djemtë por kjo nuk do të thotë që vajzat nuk ndikohen nga urinimi në shtrat. KUR URINOJNË VAJZAT NË SHTRAT ? Nuk ka rëndësi sa e shpeshtë është lagia e shtratit, kjo mund të jetë shumë e turpshme për ...Lexo Më Shumë
Lëkura e fëmijëve është shumë e ndjeshme prandaj edhe duhet pasur kujdes se çka i vendosim asaj gjatë pastrimit. Për këtë ju nuk duhet të shqetësoheni sepse brendi gjerman "Bubchen" ka menduar për shamponë që janë dy në një. Shampo dhe xhel dushi DE 2020 Tiger pastron butësisht lëkurën e ...Lexo Më Shumë
Sigurisht se prindërit duan të jenë të informuar për çdo gjë që del në treg dhe ju dedikohet fëmijëve, kjo sepse duan të jenë në hap me produktet më të mira. E risia e bukur janë pelenat e brendit amerikan ''Huggies''. Pelenat e reja, "Huggies Pants" kanë super specifika. Kanë ...Lexo Më Shumë
Sigurisht se kur flasim për bimët që ndikojnë pozitivisht në shëndetin tonë të përgjithshëm apo në mirëmbajtjen e lëkurës, e kemi fjalën për bimët që përpunohen dhe i përdorim edhe si kremëra. Kalendula është bimë barishtore që nuk është vetëm e bukur por ka efekte pozitive si për shëndetin ashtu edhe ...Lexo Më Shumë
Pastrimit me ujë nuk i afrohet asgjë, prandaj është elementi kyq në mbajtjen e një higjiene të mirë. Mu për këtë arsye faculetat "Huggies Pure" janë zgjidhja e duhur për çdo njeri, prej lindjes e tutje. Këto faculeta janë të dendura dhe përmbajnë ujë të destiluar duke pastruar kështu butësisht ...Lexo Më Shumë
Kontakti lëkurë me lëkurë dhe përqafimi janë jashtëzakonisht të rëndësishme për të siguruar shëndet të mirë fizik dhe emocional për bebet. Huggies® ka besuar gjithmonë në fuqinë e përqafimeve. Prandaj edhe ka zhvilluar kampanjën e sukseshme në shumë vende të botës “No Baby Unhugged, Hospital Hugging” për më shumë se ...Lexo Më Shumë
Jeni bërë prindër dhe keni shumë pyetje se cilat pelena duhet t'i përdorni për beben tuaj. Apo ndodhë që nuk jeni të kënaqur me pelenat që përdorni ? Nuk e dini saktë se çfarë veti duhet t'i ketë pelena ideale ? Përgjigjet i gjeni te pelena "Huggies Elite Soft" me ...Lexo Më Shumë
Një shampon ideal është ai që përveç pastrimit edhe e ushqen lëkurën dhe flokun, të tillë janë shamponët e brendit gjerman "Bubchen". Përveç mirëmbajtjes së flokut dhe lëkurës dhe pastrimit, shamponët "Bubchen" ofrojnë edhe më shumë. Shampon, dush dhe balsam ofron shamponi "Meereszawber" me motive shumë të dashura për fëmijët. ...Lexo Më Shumë
Fëmija është bekim për familjen, dhe disa çifte bekimin e kanë të shumëfishtë. Ky është edhe rasti i nënës me trenjakët bukuroshë për të cilët brendi amerikan "Huggies" do kujdeset që të kenë pelenat dhe faculetat më kualitative në shfrytëzim. Për të treguar veçantinë e trenjakëve më poshtë po i ...Lexo Më Shumë