fbpx

Exin Group

Secila vajzë është unike në formën e saj, si të tilla ato i duan gjërat e veçanta për vete. Brendi gjerman “Bubchen” ka menduar për një super shampon që i përgjigjet kërkesave të princeshave të vogla. 

Shamponi “Princess Rosalea” përveç aromës së mrekullueshme në përmbajtje ka edhe balsamin që zbutë e hidraton flokët e princeshave të vogla. 

Ky shampon dhe balsam që vijnë 2në1, janë plotësisht të sigurta dhe të shëndetshme për lëkurën e njomë të princeshave të vogla. 

Nuk përmbajnë mikroplastikë, nuk shkaktojnë lotë, ndërsa flokët e buta si mëndafshi do krehen lehtë e do shkëlqejnë më shumë. 

E gjeni në të gjitha marketet e mëdha por mund ta porositni edhe online.