fbpx

Exin Group

Thithja është një refleks natyral – relakson dhe rehaton foshnjat. memat qetësuese plotësojnë këtë nevojë të lindur dhe… 

Kur bebja juaj buzëqeshë bota bëhet më e bukur, por mbetet përgjegjësia jonë të kujdesemi për higjienën orale qysh kur fillon dalja e dhëmbëve të parë. Mënyra më efikase dhe më e pranueshme për t'i pastruar dhëmbët e bebit tuaj është larja e tyre me furçën adekuate. Ekspertët botërorë rekomandojnë ...Lexo Më Shumë
Fëmijët janë vet jeta, prezenca e tyre e bën botën një vend më të mirë e prindërit sigurisht se kanë përgjegjësi të madhe ndërsa shoqëria duhet të punoj fort për një të ardhme të mirë të atyre që sot janë fëmijë. 1 Qershori njihet si Dita e Fëmijëve por kjo ...Lexo Më Shumë
Sigurisht se do i quani me të drejtë shenjat më të bukura që mrekullia juaj len në trupin tuaj. Mirëpo kur ekziston mundësia që të parandalohen strijat që ndonjëherë dijnë të jenë shumë të dukshme, sigurisht se ju duhet ta keni informacionin. Fillimisht do të sqarojmë se strijat janë shenjat ...Lexo Më Shumë
Cfarë mund të prisni nga muaji i fundit i shtatzënisë? Mamia jonë eksperte Anneke Brown nga Komu ju fton të lexoni tekstin e mëposhtëm. Barku juaj po fillon të zbresë më poshtë e kjo ndodhë derisa koka e foshnjës pozicionohet poshtë. Tashmë trupi po përgatitet për lindjen, ligamentet e legenit ...Lexo Më Shumë
Vajzat mund të jenë më shpejtë të përshtatshme me ndryshimet se djemtë por kjo nuk do të thotë që vajzat nuk ndikohen nga urinimi në shtrat. KUR URINOJNË VAJZAT NË SHTRAT ? Nuk ka rëndësi sa e shpeshtë është lagia e shtratit, kjo mund të jetë shumë e turpshme për ...Lexo Më Shumë
Lëkura e fëmijëve është shumë e ndjeshme prandaj edhe duhet pasur kujdes se çka i vendosim asaj gjatë pastrimit. Për këtë ju nuk duhet të shqetësoheni sepse brendi gjerman "Bubchen" ka menduar për shamponë që janë dy në një. Shampo dhe xhel dushi DE 2020 Tiger pastron butësisht lëkurën e ...Lexo Më Shumë
Sigurisht se prindërit duan të jenë të informuar për çdo gjë që del në treg dhe ju dedikohet fëmijëve, kjo sepse duan të jenë në hap me produktet më të mira. E risia e bukur janë pelenat e brendit amerikan ''Huggies''. Pelenat e reja, "Huggies Pants" kanë super specifika. Kanë ...Lexo Më Shumë
Sigurisht se kur flasim për bimët që ndikojnë pozitivisht në shëndetin tonë të përgjithshëm apo në mirëmbajtjen e lëkurës, e kemi fjalën për bimët që përpunohen dhe i përdorim edhe si kremëra. Kalendula është bimë barishtore që nuk është vetëm e bukur por ka efekte pozitive si për shëndetin ashtu edhe ...Lexo Më Shumë
Pastrimit me ujë nuk i afrohet asgjë, prandaj është elementi kyq në mbajtjen e një higjiene të mirë. Mu për këtë arsye faculetat "Huggies Pure" janë zgjidhja e duhur për çdo njeri, prej lindjes e tutje. Këto faculeta janë të dendura dhe përmbajnë ujë të destiluar duke pastruar kështu butësisht ...Lexo Më Shumë
× Si mund të ju ndihmojmë?