HUGGIES PANTS 4 (36copë), 9-14kg

14,99 

  • ALL: 1.753,83 L

Description

HUGGIES PANTS 4
(36copë), 9-14kg

-Material i butë me mikropore i cili e lejon lëkurën të merr frymë
-Shtresa Dry Touch absorbon në sekonda dhe mban lëkurën të thatë gjatë ditës dhe natës
-Ndjenja e përhershme “pa shqetësime” rreth belit
-Ngjitësi fleksibil automatizon përshtatjen sipas madhësisë së barkut tëfoshnjës
– Treguesii lagështisë ndryshon ngjyrën
Breza të butë elastike në këmbë për mbrojtje nga rrjedhje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HUGGIES PANTS 4 (36copë), 9-14kg”

Your email address will not be published.