Kleenex Peceta, Oval 64cp

2,00 

Description

 

Kleenex Peceta, Oval 64cp

Brend Amerikan Kleenex Peceta,Oval 64cp

Faculetat e thata me 3 shtresa me cilësi të lartë, të butë, dhe thithës.Paketuar në një formë ovale për një imazh elegant, profesional. Të përshtatshme për në klinikë, zyrë, banjo, dhomë të ndenjës etj.

Additional information

Colors

Kaltërt, Rozë, Verdhë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kleenex Peceta, Oval 64cp”

Your email address will not be published.