Krem kundër diellit për fytyrën e foshnjave dhe fëmijve me lëkurë të ndjeshme. FZ 50+ / Sensitive Gesichtscreme LSF 50+, 50ml

5,50 

Description

 

Krem kundër diellit për fytyrën e foshnjave dhe fëmijve me lëkurë të ndjeshme. FZ 50+ / Sensitive Gesichtscreme LSF 50+, 50ml

FZ 50+ Kremi diellor për fytyrën e foshnjave dhe fëmijë.

Kremi kundër diellit është krijuar posaçërisht për lëkurën e fytyrës. Sistemi i filtrave UVA/UVB me një faktor të lartë mbrojtjeje prej 50+ mbron në mënyrë të besueshme lëkurën nga efektet e dëmshme të rrezeve të diellit. Kremi përhapet lehtësisht në lëkurë, është i papërshkueshëm nga uji dhe siguron mbrojtje të menjëhershme ndaj rrezeve ultraviolet. Efektive menjëherë pas aplikimit.

• Me filtra komplekse UVA/UVB
• Me vitaminë E
• pH neutral ndaj lëkurës
• I papërshkueshëm nga uji
• Pa vajra minerale
• Pa mikroplastikë
• Pa parabene
• Pa ngjyra
• Vegan
• Tolerueshmëri e provuar dermatologjikisht

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem kundër diellit për fytyrën e foshnjave dhe fëmijve me lëkurë të ndjeshme. FZ 50+ / Sensitive Gesichtscreme LSF 50+, 50ml”

Your email address will not be published.