KREM PËR DIMËR 75ml, Wind & Weather Cream 75ml

3,50 

  • ALL: 409,50 L

SKU: 458 Category: Tags: , , , ,

Description

KREM PËR DIMËR 75ml, Wind & Weather Cream 75ml
Mbrojtje dhe përkujdesje intenzive – për çdo mot
Bubchen – mbrojtja aktive e lëkurës
Mbrojtës intenziv për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë. Stabilizon lagështinë e lëkurës dhe ndalon tharjen e saj, posaçërisht gjatë kohës së ftohtë, me erë dhe me shi.
Vetitë e produktit: Me vaj bajame, vitamin E, gjalp shea, pantenol. Pa vajra minerale, ngjyra artificiale apo konservues, si dhe pa aromë që shkakton alergji.
Përdorimi: Aplikoni një shtresë të hollë të kremit në pjesët e ekspozuara të trupit (fytyra, duart) 20 minuta para shetitjes.
Përbërësit: Aqua, Allantoin, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Heliotropine, Prunus Amygdalus Dulcis Oil

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM PËR DIMËR 75ml, Wind & Weather Cream 75ml”

Your email address will not be published.