KREM PËR FYTYRË KALENDULA 75ml

6,00 

  • ALL: 702,00 L

Description

KREM PËR FYTYRË KALENDULA 75ml
Facial Care Cream Calendula 75 ml

Bio-kalendula e kultivuar dhe kontrolluar ndihmon zhvillimin natural të lëkurës së shëndoshë. Efekti qetësues dhe aftësia e kalendulës për rigjenerim të shpejtë të lëkurës e bën këtë krem veçënarisht të vlefshëm. Me kombinimin unik të substancave
efektive me bazë bimore, ai qetëson dhe mirëmbanë lëkurën e ndjeshme dhe të thatë të bebes suaj dhe zvogëlon humbjen e lagështisë.

Shpërndahet lehtë dhe absorbohet me lehtësi. Ideal edhe për të rritur.

Vetitë e produktit: Pa vaj parafine, pa ngjyra artificiale apo konservues

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM PËR FYTYRË KALENDULA 75ml”

Your email address will not be published.