Krem për përkujdesje, 75ml / Care Cream, 75ml

3,00 

  • ALL: 351,00 L

SKU: 874 Category: Tags: , , , , ,

Description

KREM PËR PËRKUJDESJE, 75ml
Care Cream, 75ml

Mbrojtje dhe përkujdesje intensive për fytyrë dhe duar.
Është e përsosur për përdorim të përditshëm.
I përshtatshëm për foshnjet e sapolindura!
Vetitë e produktit: Me vaj bajamesh, dyll blete, gjalp shea, allantoinë. Pa vajra minerale, aroma që shkaktojnë alergji dhe pa ngjyra artificiale.
Përbërësit: Aqua, Glycerin, Panthenol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem për përkujdesje, 75ml / Care Cream, 75ml”

Your email address will not be published.