LARËS PËR TRUP 400ml, Baby Bath 400ml

5,00 

  • ALL: 585,00 L

SKU: 528 Categories: , Tags: , , ,

Description

LARËS PËR TRUP 400ml
Baby Bath 400ml

Pastron me butësi dhe mirëmbanë lëkurën e ndjeshme të bebes. Pastron lehtë dhe mbron natyrshëm çdo lloj lëkure. Një banjë e këndshme me bimë, që stabilizon dhe mbron shtresën biologjike të acideve të lëkurës dhe funksionimin normal të saj.

Ekstraktet aktive të kamomilit zbusin lëkurën, evitojnë skuqjen dhe përkujdesen për mirëqenien e lëkurës delikate të bebeve.
I përshtatshëm për foshnjet e sapolindura!
Ideal edhe për të rritur

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LARËS PËR TRUP 400ml, Baby Bath 400ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *