Lodër / gomë për dhëmbë me pjesë të silikonit

3,50 

  • ALL: 409,50 L

Description

Lodër / gomë për dhëmbë me pjesë të silikonit

Për fëmijet tuaj një gomë për dhëmbë në form lule dhe cdo pjesë të silikonit.

Additional information

Colors

Kaltërt, Rozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lodër / gomë për dhëmbë me pjesë të silikonit”

Your email address will not be published.