Meme qetesuese – Silikon, 6-18 muaj, 2copë

3,50 

  • ALL: 409,50 L

Description

Meme qetesuese – Silikon, 6-18 muaj 2 copë

MEMA QETËSUESE – “SLIMLINE” – Silikon, ortho.,nr.2 Këto mema QETËSUESE me dizajne të bukura janë me meme ortodontike nga silikoni. Jane me një bosht shtesë të sheshtë për më pak presion mbi dhëmbët dhe nofullat. Përveç kësaj, mema lë më shumë hapësirë për gjuhën dhe është optimizuar anatomikisht. PA BISPHENOL A! Në përputhje me VO (EU) Nr. 10/2011 dhe plotëson standardin evropian EN 1400. Numër 2 – (nga 6-18 muaj) Paketimi: 2cope

Additional information

Colors

Gjelbërt, Kaltërt, Rozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Meme qetesuese – Silikon, 6-18 muaj, 2copë”

Your email address will not be published.