Pjatë e vogël – dekorative

7,00 

  • ALL: 819,00 L

Description

Pjatë e vogël - dekorative

Për t'i bërë vaktet edhe më argëtuese, kjo pjatë është e zbukuruar me dizajne të lezetshme. Është ideale për vaktet e para të foshnjës tuaj dhe që fëmija juaj të mësojë të hajë vetë. Pjata është e papërshkueshëm nga thyerja dhe vjen me një bazë gome që nuk rrëshqet për të siguruar qëndrueshmëri të fortë dhe të sigurt. Me skajet e tij të rrumbullakosura dhe dorezat tepër të mëdha në anët, është veçanërisht i përshtatshëm për fëmijët dhe është e përshtatshëm për fëmijët nga mosha 6 muajsh e lart.

Pjata  është e papërshkueshëm nga pjatalarëse dhe e sigurt në mikrovalë, është bërë nga polipropileni (PP) i cilësisë së lartë – pa BPA*.


Numri i Artikullit:

34135 Pjatë

Additional information

Colors

Kuqe, Verdhë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pjatë e vogël – dekorative”

Your email address will not be published.