Pjatë me kapak – jo rrëshqitëse

5,00 

Description

Pjatë me kapak – jo rrëshqitëse

Pjatë me kapak – jo rrëshqitëse për fëmijet tuaj.

Është ideale për ushqimet e para të fëmijës suaj dhe për fëmijën kur fillon të mësojë të hajë vetë. Pjata është e pastër dhe vie me një bazë gome, e cila nuk thyhet për të siguruar qëndrueshmëri.
Është e përshtatshme për fëmijët nga mosha +6 muajshe.

 

Additional information

Colors

Gjelbërt, Kaltërt

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pjatë me kapak – jo rrëshqitëse”

Your email address will not be published.