Qantë për mema qetësuese, 1 copë

5,00 

  • ALL: 585,00 L

Description

Qantë për mema qetësuese, 1 copë

Kjo çantë e lezetshme e memës e lehtë për t'u pastruar, ruan në mënyrë higjienike memën kur jeni jashtë e rrotull. Me kopsë me lirim të shpejtë për t'u ngjitur në karrocë.
 
Për të pastruar, ne rekomandojmë një leckë të pastër të lagur dhe, nëse është e nevojshme, ujë me sapun.

Additional information

Colors

Kaltërt, Rozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qantë për mema qetësuese, 1 copë”

Your email address will not be published.