SAPUN PËR BEBE 125g

2,00 

  • ALL: 234,00 L

Description

SAPUN PËR BEBE 125g
Baby Soap 125g

Shumë i butë, pastron dhe mbron lëkurën e foshnjës. Përmban ekstrakt të kamomilit,  mbështet natyrshëm sistemin vetë-mbrojtës të lëkurës.
I përshtatshëm për foshnjet e sapolindura! Ideal edhe për të rritur.
Përdorimi: E përsosur për pastrimin e zonave të pelenës dhe gjithashtu për larjen e rrobave të foshnjës.

Përbërësit: Aqua, Bisabolol, Chamomilla Recutita
Ekstrakt, Glycerin

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SAPUN PËR BEBE 125g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *