SHAMPON PËR BEBE, 200ml Baby Shampoo, 200ml

3,50 

  • ALL: 409,50 L

SKU: 829 Category: Tags: , , , , , ,

Description

SHAMPON PËR BEBE, 200ml
Baby Shampoo, 200ml

Ky shampon për bebe është i butë dhe pastron lehtë. Kombinimi i aloe verës, pantenolit dhe kamomilit parandalon tharjen e lëkurës së ndjeshme të kokës.

Gjithashtu u jep flokëve shkëlqim natyral të mëndafshtë dhe lehtëson krehjen e tyre. Ideal edhe për të rritur.

Vetitë e produktit: Me aloe vera, pantenol dhe kamomil, pH neutral, pa sapun, pa PEG-emulgator, pa ngjyra artificiale, pa konservues dhe nuk shkakton lot.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPON PËR BEBE, 200ml Baby Shampoo, 200ml”

Your email address will not be published.