Shampon për fëmijë 200ml

3,50 

  • ALL: 409,50 L

Description

SHAMPON PËR FËMIJË 200ml
Kinder Shampoo 200ml

Ky shampon për fëmijë është i butë dhe parandalon tharjen e lëkurës së ndjeshme të kokës. Gjithashtu u jep flokëve shkëlqim natyral të mëndafshtë dhe lehtëson krehjen e tyre. I përshtatshëm për foshnjet e sapolindura! Ideal edhe për të rritur.
Vetitë e produktit: Me proteina drithërash dhe kamomil, me lëndë të parë me bazë bimore, pH
neutral, pa ngjyra artificiale, pa konservues, pa vajra minerale, pa sapun. I butë për sytë.
Dermatologjikisht i testuar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampon për fëmijë 200ml”

Your email address will not be published.