SHAMPON PËR FËMIJË 400ml, Kinder Shampoo 400ml

5,00 

  • ALL: 585,00 L

Category: Tags: , , , ,

Description

SHAMPON PËR FËMIJË 400ml
Kinder Shampoo 400ml

Ky shampon për fëmijë është i butë dhe parandalon tharjen e lëkurës së ndjeshme të kokës. Gjithashtu u jep flokëve shkëlqim natyral të mëndafshtë dhe lehtëson krehjen e tyre. I përshtatshëm për foshnjet e sapolindura! Ideal edhe për të rritur.
Vetitë e produktit: Me proteina drithërash dhe kamomil, me lëndë të parë me bazë bimore, pH
neutral, pa ngjyra artificiale, pa konservues, pa vajra minerale, pa sapun. I butë për sytë.
Dermatologjikisht i testuar

Additional information

Size

200ml, 400ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPON PËR FËMIJË 400ml, Kinder Shampoo 400ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *