Tas “Dentistar” ,4 copë

5,00 

  • ALL: 585,00 L

8 in stock

Description

Tas "Dentistar", 4 copë
Gota janë të qëndrueshme dhe të ripërdorshme. Skajet e gjera të buzëve parandalojnë rrëshqitjen dhe e bëjnë shumë më të lehtë pirjen.
Set prej 4cp
Skajet e gjera të buzëve e lehtë dhe e dobishme për të vegjlit mbi 12 muaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tas “Dentistar” ,4 copë”

Your email address will not be published.