Tas me mbajtës 220ml

7,00 

  • ALL: 819,00 L

SKU: N/A Categories: , Tags: , , , ,

Description

Tas me mbajtës 220ml

 

Me gotën e trajnimit, fëmija juaj do të mësojë të pijë në mënyrë të pavarur në një mënyrë të lehtë dhe të rehatshme. Ajo ka trajtë ergonomike dhe lehtë mund të mbahet me duar të vogla

Additional information

Colors

Kaltërt, Rozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tas me mbajtës 220ml”

Your email address will not be published.