Termo-Tas me pip Baby Nova drip-stop 250ml 6M+,

7,00 

  • ALL: 819,00 L

Description

Termo-Tas me pip Baby Nova drip-stop 250ml 6M+,

Tasi që nuk pikon ujë. Ky tas është me disa shtresa që mbajnë përmbajtjen në një temperaturë të rehatshme. Është shumë i përshtatshëm për fëmijët që duan të mësojnë të pinë në mënyrë të pavarur.

Fëmija juaj nuk do ta vërejë as kalimin nga shishja në tas, pasi pipi i butë i silikonit është shumë i rehatshme. Një kapak mbrojtës parandalon dëmtimin dhe papastërtitë në pip.
Tasi është bërë nga polipropileni me cilësi të lartë (PP).

Nuk përmban BPA dhe ka kapacitet prej afërsisht 250 ml. Ne e quajmë tas të shëndetshëm sepse fëmija nuk laget, rrjedhimisht evitohen ftohjet, fëmija nuk bjen në kontakt me kimikate të rrezikshme plastike dhe të gjithë janë super të lumtur.

EN 14350. Ngjyrat: e kuqe, jeshile ose blu-bruz *Sipas specifikimeve të BE-së Art.Nr.34114

Additional information

Colors

Gjelbërt, Kaltërt, Rozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Termo-Tas me pip Baby Nova drip-stop 250ml 6M+,”

Your email address will not be published.