Gomë për dhëmbë – Përparëse

4,00 

  • ALL: 468,00 L

5 in stock

Description

Gomë për dhëmbë – Përparëse

Përshkrim:
Kjo  Lodër përqafimi nga Baby Nova është gjithashtu e bërë nga peshqiri i butë dhe i ka tre kënde të buta me nyje dhe një cep të fortë gome për dhëmbë. Përveç kësaj, ajo është zbukuruar me një buf të lezetshëm. Fëmija juaj do ta pëlqejë këtë përparëse të lezetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gomë për dhëmbë – Përparëse”

Your email address will not be published. Required fields are marked *