Huggies® Little Swimmers® – Pelenat e notit

7,00 

  • ALL: 819,00 L

SKU: 820 Categories: , Tag:

Description

Këto pelena janë krijuar nga materiali unik i cili nuk absorbon ujë.

🏖Pelenat e notit mund të ripërdoren nëse i vogli juaj nuk ka bërë asgjë. Ju thjesht shpëlani pelenën, thani dhe ripërdorni.
Pelenat Huggies Little Swimmers ju ndihmojnë juve dhe bebit tuaj që të kënaqeni më shumë gjatë kohës së qëndrimit në ujë.

  • S (3-8kg, një pako ka 12 copë)
  • M ( 7-15kg, një pako ka 12copë)
  • L (12-18kg, një pako ka 11copë)

Additional information

WeightN/A
Size

L, M, S

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ Huggies® Little Swimmers® – Pelenat e notit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *