Memë qetësuese – Silikon, standard, 0-24M, 2 cop 20009

4,00 

  • ALL: 468,00 L

Description

Memë qetësuese – Silikon, standard, 0-24M, 2 cop 20009

Mashtruese e rrumbullakët, 2 copë. Kuti sterile

Mashtrueset Baby Nova me unazë janë në dispozicion në një gamë të ngjyrave dhe modeleve të modës. Ato janë bërë nga materiale me cilësi të lartë BPA dhe BPS* dhe janë shumë të lehta.

Të gjitha mashtruese Baby Nova përputhen me Standardin Evropian EN 1400.

*sipas Rregullores së BE -së

Numri i Artikullit: 20009 – Silicone Size Uni

Additional information

Colors

Gjelbërt, Kaltërt, Vjollcë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Memë qetësuese – Silikon, standard, 0-24M, 2 cop 20009”

Your email address will not be published. Required fields are marked *