Krem dielli për fytyrën të foshnjes dhe fëmijës, FZ 50, 50ml

6,50 

  • ALL: 760,50 L

Description

 

Krem kundër diellit për fytyrën e foshnjave dhe fëmijve me lëkurë të ndjeshme. FZ 50+ / Sensitive Gesichtscreme LSF 50+, 50ml

FZ 50+ Kremi diellor për fytyrën e foshnjave dhe fëmijë.

Kremi kundër diellit është krijuar posaçërisht për lëkurën e fytyrës. Sistemi i filtrave UVA/UVB me një faktor të lartë mbrojtjeje prej 50+ mbron në mënyrë të besueshme lëkurën nga efektet e dëmshme të rrezeve të diellit. Kremi përhapet lehtësisht në lëkurë, është i papërshkueshëm nga uji dhe siguron mbrojtje të menjëhershme ndaj rrezeve ultraviolet. Efektive menjëherë pas aplikimit.

• Me filtra komplekse UVA/UVB
• Me vitaminë E
• pH neutral ndaj lëkurës
• I papërshkueshëm nga uji
• Pa vajra minerale
• Pa mikroplastikë
• Pa parabene
• Pa ngjyra
• Vegan
• Tolerueshmëri e provuar dermatologjikisht

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem dielli për fytyrën të foshnjes dhe fëmijës, FZ 50, 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *