KREM PËR BEBE, 150ml, Baby Cream, 150ml

4,50 

  • ALL: 526,50 L

Description

KREM PËR BEBE, 150ml, 20ml
Baby Cream, 150ml, 20ml
I përsosur për mbrojtje të sigurt, përkujdesje të butë dhe të natyrshme.
Parandalon acarimet dhe qetëson lëkurën.
Bubchen – mbrojtja aktive e lëkurës: është kompleks efikas i substancave aktive me përbërje natyrale që ushqejnë lëkurën me acide yndyrore esenciale dhe lagështi.
Në këtë mënyrë barriera natyrale e lëkurës do të forcohet dhe lëkura e bebës suaj do të ketë mbrojtje të sigurt.
Vetitë e produktit: Me zinkoxid, kamomil, pantenol, dyll blete, gjalpë shea, vaj luledielli.
Pa ngjyrues artificial, parfum, konservues vaj parafine, pa gluten dhe me pH optimal.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM PËR BEBE, 150ml, Baby Cream, 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *