KREM SPECIAL 75ml

4,00 

  • ALL: 468,00 L

Description

KREM SPECIAL 75ml
Special Protection Cream 75ml

Ndihmon tek lëkura e acaruar dhe e skuqur. Bubchen – mbrojtja aktive e lëkurës. Ky krem mënjanon me shpejtësi skuqjen e lëkurës së foshnjave, pasi përmban lëndë natyrale rigjeneruese dhe lehtë të pranueshme nga lëkura.
I përshtatshëm për foshnjet e sapolindura! Është i përshtatshëm edhe për mbrojtjen e lëkurës së të rriturve nga plasaritjet.
Vetitë e produktit: Me panthenol, vaj peshku, vitamin E, kamomil, allantoinë. Pa vaj parafine, pa aroma që shkaktojnë alergji, pa gluten.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM SPECIAL 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *