KREM PËR FYTYRË KALENDULA 75ml

6,00 

  • ALL: 702,00 L

Description

KREM PËR FYTYRË KALENDULA 75ml
Facial Care Cream Calendula 75 ml

Bio-kalendula e kultivuar dhe kontrolluar ndihmon zhvillimin natural të lëkurës së shëndoshë. Efekti qetësues dhe aftësia e kalendulës për rigjenerim të shpejtë të lëkurës e bën këtë krem veçënarisht të vlefshëm. Me kombinimin unik të substancave
efektive me bazë bimore, ai qetëson dhe mirëmbanë lëkurën e ndjeshme dhe të thatë të bebes suaj dhe zvogëlon humbjen e lagështisë.

Shpërndahet lehtë dhe absorbohet me lehtësi. Ideal edhe për të rritur.

Vetitë e produktit: Pa vaj parafine, pa ngjyra artificiale apo konservues

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM PËR FYTYRË KALENDULA 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *