fbpx

Exin Group

Produktet tona

PASTRO, KUJDESU, MBROJU.

Ne ofrojmë produktet e duhura për çdo lëkurë dhe çdo
moshë për të mbrojtur në mënyrë optimale lëkurën.

Produktet tona

MEMAT, SHISHET DHE LODRAT PËR FOSHNJE.

BABY-NOVA është markë e NOVATEX GmbH company, me seli në Pattensen, Hanover në Gjermani.
Memat, shishet dhe lodrat për foshnje janë vetëm një pjesë e produkteve inovative të Baby Nova.

Produktet tona

HUGGIES 

Pelenat dhe letrat e lagëta më kualitative të brendit Huggies nga Amerika, tani edhe në Kosovë! Blej më të mirat për fëmijët tuaj!

Latest news

Mungesa e rehatisë gjatë natës ju shqetëson juve dhe fëmijët që varësisht nga mosha edhe mund ta përjetojnë keq incidentin. Prandaj, pelenat e brendit amerikan DryNites janë krijuar për të lehtësuar fazën e incidenteve me urinimin gjatë natës. Këto pelena  janë dizajnuar për fëmijë 3 deri 5 vjeç, 4 deri 7 vjeç ...Lexo Më Shumë
Fëmijët janë të lëvizshëm, ata kërkojnë të jenë rehat e të shijojnë botën e tyre të bukur. Prandaj, çdo prind duhet të sigurohet që fëmija i tij është duke lëvizur me lehtësi pa u penguar nga lloji i pelenës që e ka.  Për rehatinë maksimale të fëmijës tuaj ka menduar brendi ...Lexo Më Shumë
Secila vajzë është unike në formën e saj, si të tilla ato i duan gjërat e veçanta për vete. Brendi gjerman "Bubchen" ka menduar për një super shampon që i përgjigjet kërkesave të princeshave të vogla. Shamponi "Princess Rosalea" përveç aromës së mrekullueshme në përmbajtje ka edhe balsamin që zbutë e hidraton ...Lexo Më Shumë
Faculetat e lagura "Huggies" janë të veçanta, ato përmbajnë 99% ujë të destiluar dhe filtruar tri herë. Në përmbajtje janë pambuk organik, pra larg çdo përmbajtje kimike që mund të rrezikoj shëndetin e fëmijëve dhe shëndetin tuaj. Faculetat "Huggies" largojnë 99% të mikrobeve pa pasur në përmbajtje alkool. Përveç me përmbajtje uji ato ...Lexo Më Shumë
Janë disa dekada pune me fëmijë në Londër dhe si mami kam sugjeruar vetëm produktet më kualitative, ato që janë të shëndetshme dhe me përmbajtje sa më natyrale. Pelena që përdor një fëmijë e bën dallimin e madh mes të qenurit komod apo jo. Me pelenat e brendit amerikan "Huggies" fëmijët nën ...Lexo Më Shumë
Thithja është një refleks natyral - relakson dhe rehaton foshnjat. memat qetësuese plotësojnë këtë nevojë të lindur dhe ndihmojnë fëmijën tuaj të relaksohet dhe të qetësohet. Por ndërsa foshnjat shpesh janë të qetë me biberonët e tyre, disa prindër ndihen të pakëndshëm për përdorimin e biberonit. Qysh në javën e ...Lexo Më Shumë
Nga Bethany Kandel për Huggies.com Sapo fëmija juaj të mbërrijë, ju do të habiteni nga kaq shumë gjëra. Një nga ato surprizat e papritura është se sa herë në ditë do të ndërroni pelenat. Ju gjithashtu mund të habiteni se sa shpejt fëmija juaj tejkalon madhësinë që përshtatet në mënyrë ...Lexo Më Shumë
× Si mund të ju ndihmojmë?