LARËS & SHAMPON KALENDULA 230ml

3,50 

  • ALL: 409,50 L

Description

LARËS & SHAMPON KALENDULA 230ml
Wash Lotion & Shampoo Calendula 230ml

Pastron butë nga koka deri te këmbët. Kalendula (kumaku) organike ushqen lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar.
I përshtatshëm për foshnje të sapolindura me lëkurë të prirur për reaksione alergjike!

Vetitë e produktit: Pa ngjyra e aroma artificiale, pa konservues, pa vaj mineral e pa sapun.
Me panthenol, kalendulë (kumak) organike, vajra të pastërta bimore dhe me pH neutrale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LARËS & SHAMPON KALENDULA 230ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *