Mema qetesuese – Silikon, ortho.6-18muaj, për natë,1copë

3,00 

  • ALL: 351,00 L

Description

Mema qetesuese - Silikon, ortho 6-18muaj, për natë, 1copë

Biberon 'Gute Nacht'
Për ta bërë më të lehtë që të shkoni në shtrat dhe të bini në gjumë, ne kemi projektuar një sërë biberonësh BABY-NOVA 'Gute Nacht'. Dorezat e qetësimit janë zbukuruar me dy modele të mrekullueshme para gjumit dhe gjithashtu shkëlqejnë në errësirë. Kjo do të thotë që ju mund ta gjeni biberonin, edhe kur është errësirë ​​në dhomën e fëmijës suaj. Këto biberona janë bërë nga polipropileni (PP) me cilësi të lartë – gjë që i bën ata shumë të lehtë dhe natyrisht pa BPA dhe BPS.*

Ky dizajn qetësues me një çantë silikoni në formë ortodontike është i disponueshëm në dy madhësi të ndryshme në varësi të moshës së fëmijës suaj:

Madhësia 1 për foshnjët e moshës përafërsisht. 06-18 muaj

Additional information

Colors

Kaltërt, Rozë, Verdhë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mema qetesuese – Silikon, ortho.6-18muaj, për natë,1copë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *