QUMËSHT PËR TRUP 200ml

3,50 

  • ALL: 409,50 L

Description

QUMËSHT PËR TRUP 200 ml / Body Milk 200 ml

I mundëson lëkurës mbrojtje dhe butësi natyrale, duke i dhënë asaj lagështi, elasticitet dhe mbrojtje nga tharja. Absorbohet lehtë dhe freskon lëkurën. I përshtatshëm edhe për foshnjet e
sapolindura! Ideal edhe për të rritur.
Vetitë e produktit: Me vaj luledielli, gjalp shea, panthenol. Pa ngjyra artificiale, pa konservues, pa vajra minerale dhe me pH neutral.
Dermatologjikisht i testuar.
Përbërësit: Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil, Heliotropine, Panthenol

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “QUMËSHT PËR TRUP 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *