VAJ PËR BEBE 200ml

3,50 

  • ALL: 409,50 L

96 in stock

Description

VAJ PËR BEBE 200ml
Baby Oil 200ml

Bubchen – mbrojtja aktive e lëkurës: është kompleks efikas i substancave aktive me përbërje natyrale i cili pasuron lëkurën me acide yndyrore esenciale dhe njëkohësisht forcon mbrojtjen e saj.
Lëkura e bebës suaj do të ketë një mbrojtje të dukshme.

I përshtatshëm për pastrimin e lëkurës në pjesën e pelenës dhe përkujdesjen e lëkurës së butë të bebes. Ideal edhe për të rritur.
Vetitë e produktit: Me gjalp shea dhe vaj luledielli, pa ngjyra artificiale apo konservues

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VAJ PËR BEBE 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *